Wiadomości

Odpowiedzą za pobicie

Data publikacji 23.04.2024

Policjanci z Myszkowa zatrzymali trzy osoby podejrzane o pobicie 56- latka. Mężczyzna został pobity na jednym z parkingów w Myszkowie. Kilkanaście minut po zgłoszeniu zdarzenia, sprawcy już byli w rękach mundurowych. Teraz za swój czyn mogą spędzić za kratkami nawet 3 lata. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Dyżurny myszkowskiej jednostki policji w niedzielę kilka minut po godzinie 21.00 otrzymał zgłoszenie o pobiciu. Całe zdarzenie miało miejsce na jednym z parkingów w Myszkowie. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna przyszedł na umówione spotkanie, po, to aby odebrać pożyczone pieniądze. Niestety, w czasie rozmów strony nie doszły do porozumienia, a mężczyzna został pobity. Kilkanaście minut po zgłoszeniu zdarzenia, sprawcy byli już w rękach stróżów prawa.

Pokrzywdzony z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Sprawcami okazała się kobieta w wieku 39 lat oraz dwóch mężczyzn w wieku 37 i 38 lat. Obaj mężczyźni byli pijani. Agresorzy zostali zatrzymani w ,,policyjnym areszcie,, a wczoraj usłyszeli zarzuty, z art.158 §1 kk. Za to przestępstwo grozi im do 3-lat więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Powrót na górę strony