Wiadomości

Pijana matka opiekowała się dziećmi.

Data publikacji 20.05.2023

Myszkowscy policjanci zostali powiadomieni o tym, że w jednym z domów na terenie powiatu myszkowskiego nietrzeźwa matka opiekuje się dziećmi. Kobieta, pod której opieką było czworo dzieci, miała ponad 2,5 promila alkoholu w organiźmie.

Każdy sygnał o nieprawidłowościach w rodzinach czy też nietrzeźwych rodzicach opiekujących się dziećmi jest sprawdzany przez policjantów. Podobnie było wczoraj, kiedy myszkowscy stróże prawa zostali poproszeni o interwencję, gdzie doszło do awantury spowodowanej faktem, iż 31-letnia kobieta sprawuje opiekę nad dziećmi, będąc w stanie nietrzeźwości. Okazało się, że miała ona ponad 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Kobieta będąc w takim stanie opiekowała się czwórką dzieci, z których najmłodsze to kilkumiesięczny niemowlak. Całe szczęście dzieci były zadbane i nie wymagały pomocy medycznej. Dodatkowo w trakcie dalszych czynności wyszło na jaw, iż 31-latka posiadała przy sobie susz koloru zielonego, który był marihuaną.
Z uwagi na wyżej wymienione okoliczności kobietę zatrzymano, a o jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Pamiętajmy, aby nie być obojętnym na przypadki przemocy i zaniedbywania dzieci. W pilnych przypadkach należy reagować natychmiast, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Powrót na górę strony