Wiadomości

Policyjne kontrole autokarów – Ferie 2023

Data publikacji 10.01.2023

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci ruchu drogowego w całym kraju podejmą działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wyjeżdżającym. Dużą uwagę mundurowi zwrócą na kontrolę autobusów i kierowców wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

Informujemy, że w myszkowskiej komendzie policji zgłoszenia kontroli autokarów mogą odbywać się w formie osobistej, telefonicznej lub pisemnej. Zgłoszenia można składać w Komendzie Powiatowej Policji w Myszkowie ul. Kościuszki 105, w dni powszednie w godziny od 8.00 do 15.00 lub dzwoniąc pod numer telefonu 47 85 842 96. Ponadto nadmieniamy, że kontrole te przeprowadzane będą w Myszkowie przy ulicy Pułaskiego 13a parking przed stadionem sportowym.  Jednocześnie prosimy, aby zgłoszeń tych dokonywać z kilkudniowym wyprzedzeniem, co pozwoli na zapewnienie prawidłowego przebiegu kontroli.

Jednocześnie informujemy, że na stronie 
https://bezpiecznyautobus.gov.pl można sprawdzić podstawowe informacje na temat autobusu: dane o badaniu technicznym, dane techniczne, informacje o polisie OC.

Powrót na górę strony