Wiadomości

Międzynarodowy wyścig "Solidarności" i Olimpijczyków- będą utrudnienia w ruchu!

Data publikacji 27.06.2022

W środę 29 czerwca pierwszy etap 33. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności" i Olimpijczyków, przejedzie przez nasz powiat z Gniazdowa przez Myszków. Organizacja wyścigu wymaga czasowych wyłączeń w ruchu. Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń służb zabezpieczających wyścig.

W środę 29.06.2022 roku przez powiat myszkowski rozgrywać się będzie 33. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności. Przewidziany czas przejazdu peletonu przez nasz powiat zaplanowano na godzinę 18.10 do 18.55. Trasa rozpocznie się w Gniazdowie (droga W-789), następnie przez Koziegłowy, Koziegłowki, Mysłów, Koclin, Pińczyce, Pustkowie Lgockie i w Myszkowie ulicą Szpitalną do obwodnicy Myszkowa (droga W-791) w kierunku Zawiercia. Wyścig będzie rozgrywany w warunkach zamkniętego ruchu kołowego.

Plakat informacyjny

W związku z powyższym już przed godziną 16.00 mogą pojawić się utrudnienia w ruchu drogowym na trasie wyścigu, a od godziny 17.00 zamknięta dla ruchu będzie trasa przejazdu. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców powiatu myszkowskiego o wyrozumiałość i w miarę możliwości omijania tej trasy. Natomiast w razie konieczności wyjazdu należy wybrać inną, alternatywną drogę. Prosimy o rozsądek i stosowanie się do poleceń służb zabezpieczających wyścig.

UWAGA!

Już po godzinie 16.00 w tym dniu na Placu Moniuszki i ulicy Kościuszki w Koziegłowach nie ma możliwości parkowania pojazdów. Prosimy o usunięcie do tego czasu wszystkich zaparkowanych tam samochodów!

Powrót na górę strony