Wiadomości

Policjanci zaopiekowali się zdezorientowanym yorkiem

Data publikacji 09.05.2022

Policjant rozpoczynający służbę nigdy nie może być pewnym tego, co się podczas niej wydarzy. Dowodzi temu wczorajsza interwencji mundurowych z myszkowskiej drogówki. Stróże prawa tym razem zaopiekowali się zdezorientowanym i wystraszonym psem.

Wczoraj patrol mundurowych z myszkowskiej drogówki otrzymał zgłoszenie od jednej z osób, że na ulicy 1 Maja w Myszkowie w rejonie stawów biega wystraszony i zdezorientowany pies. Kobieta, która była świadkiem sytuacji, wzięła czworonoga na ręce i przekazała policjantom. Nie mogąc dłużej czekać, odjechała z miejsca.

Mundurowi przygarnęli zwierzę i zaopiekowali się nim. Nie było możliwości przekazania pieska, bo nigdzie w pobliżu nie było właściciela, dlatego policjanci zamieścili w mediach społecznościowych informację na jego temat. Wystarczyło pół godziny. Na miejsce przyszedł właściciel i odebrał swojego pupila. Olaf, bo tak wabi się pies, z wielką radością wrócił do swojego pana. Mężczyzna podziękował policjantom za pomoc w odnalezieniu swojego czworonożnego przyjaciela.

Powrót na górę strony