Wiadomości

Podsumowanie majowego weekendu na naszych drogach

Data publikacji 04.05.2022

Długi majowy weekend za nami. Nad bezpieczeństwem na drogach naszego powiatu każdego dnia czuwali myszkowscy policjanci. W naszym powiecie doszło do 1 wypadku drogowego, w którym na szczęście nikt nie zginął. Odnotowaliśmy także 4 kolizje. Ponadto mundurowi wyeliminowali 6 kierujących, którzy kierowali pojazdami pod wpływem alkoholu.

Podczas tegorocznego długiego majowego weekendu, tak jak w latach poprzednich, nad bezpieczeństwem osób wybierających się na wypoczynek czuwały zwiększone siły policji.

Na drogach można było spotkać większą liczbę patroli ruchu drogowego w radiowozach oznakowanych i nieoznakowanych. Policjanci sprawdzali, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Mundurowi kontrolowali także stan trzeźwości kierowców, stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w fotelikach.

W czasie majowego weekendu na drogach powiatu myszkowskiego doszło do 1 wypadku, w którym ranna została 1 osoba. Na szczęście, nie odnotowaliśmy wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Ponadto, mundurowi myszkowskiej drogówki uniemożliwili dalszą jazdę 6 kierującym, którzy prowadzili swoje pojazdy pod wpływem alkoholu.

Powrót na górę strony