Wiadomości

"Sprawiaj innym radość. Zobacz wtedy, że radość cieszy"

Data publikacji 08.04.2021

Wkraczający w dorosłość 18-letni Miłosz z pewnością zapamięta ten dzień na długo. A wszystko dzięki dzielnicowym z Koziegłów, którzy zaskoczyli go nie lada niespodzianką... Były życzenia, gromkie 100 lat, pokazy sprzętu, a także pamiątkowa sesja zdjęciowa specjalnie dla jubilata. Wszystko to oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Dzielnicowi z Koziegłów – starszy aspirant Piotr Szczęsny i młodszy aspirant Adam Smereczyński zorganizowali 18-letniemu Miłoszowi niespodziankę z okazji urodzin. W tym szczególnym dniu wkroczenia w dorosłość, na solenizanta czekało wiele atrakcji. Specjalnie dla 18-latka mundurowi w pełnym rynsztunku odśpiewali tradycyjne "Sto lat!". Młody Mężczyzna otrzymał też życzenia i chętnie pozował z pomysłodawcami do zdjęć. 18-latka bardzo ucieszyła niespodzianka przygotowana przez policjantów, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo w jego miejscu zamieszkania. Dzięki ich obecności Miłosz miał okazję z bliska przyjrzeć się radiowozowi i stanąć ramię w ramię ze stróżami prawa.
Z okazji 18-tych urodzin życzymy Miłoszowi spełnienia wszystkich marzeń i samych szczęśliwych dni, wielu przyjaciół, zdrowia i uśmiechu na twarzy!

A oto treść podziękowań skierowanych do mundurowych przez wdzięcznych rodziców Solenizanta:

Składamy serdeczne podziękowanie i wyrazy uznania dla dzielnicowego Siedlca Dużego Pana aspiranta Piotra Szczęsnego i jego kolegi za sprawne przeprowadzenie akcji niespodzianki urodzinowej dla naszego niepełnosprawnego syna Miłosza.
"Sprawiaj innym radość. Zobacz wtedy, że radość cieszy"