Wiadomości

Kryminalni z Myszkowa skuteczni w poszukiwaniach przestępców

Data publikacji 11.02.2021

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie po raz kolejny udowodnili, że żaden przestępca nie może czuć się bezpiecznie w swojej kryjówce. Dwa dni temu policjanci zatrzymali w Sosnowcu mężczyznę poszukiwanego listem gończym, a dzisiaj w ich ręce wpadł poszukiwany listem gończym 51-latek ukrywający się w Zabrzu . Obaj mężczyźni trafili już do aresztu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego myszkowskiej komendy, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniami osób ukrywających się przed organami ścigania, po raz kolejny dowiedli, że żaden przestępca nie może czuć się bezkarny. Trwające od października 2019 roku poszukiwania 68-latka z Żarek Letnisko, zakończyli dwa dni temu w Sosnowcu zatrzymując mężczyznę. Wpadł on w ręce policjantów na terenie ogródków działkowych, gdzie ukrywał się przed organami ścigania. Trafił już do zakładu karnego. Tam spędzi kila miesięcy.

Dzisiaj kryminalni zatrzymali kolejnego przestępcę poszukiwanego listem gończym. Tym razem w Zabrzu. 51-letni mieszkaniec Myszkowa, który ukrywał się przed policjantami od roku. W areszcie spędzi 2 lata.