Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

Bezpieczni na drodze

Myszkowscy policjanci spotkali się z uczniami klas mundurowych w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Myszkowie. Zajęcia odbyły się w ramach kampanii „Z młodym kierowcą w drodze po doswiadczenie".

Myszkowscy policjanci spotkali się z uczniami klas mundurowych w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Myszkowie. Profilaktyczno - edukacyjna lekcja dla młodzieży, poświęcona była bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Zajęcia odbyły się w ramach kampanii „Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie”.

Podczas spotkania policjant ruchu drogowego przybliżyli uczniom klas mundurowych założenia kampanii „Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie”. W trakcie prelekcji nastoletni słuchacze mieli okazję przypomnieć sobie przepisy ruchu drogowego. Uczestnicy poznali też przyczyny i skutki zdarzeń drogowych, powodowanych przez młodych kierowców. Funkcjonariusz przestrzegał również młodzież przed brawurą i brakiem ostrożności na drodze. Na zakończenie wszyscy otrzymali naklejki z hasłem promującym kampanię. Zajęcia poświęcone bezpieczeństwu w ruchu drogowym będą kontynuowane przez cały rok.
 

Powrót na górę strony