Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

Mundurowi egzaminowali na kartę motorowerową

Policjanci z Myszkowa przeprowadzili w Gimnazjum nr 3 egzamin na kartę motorowerową. Młodzież sprawdzała swoje umiejętności praktyczne z zakresu ruchu drogowego. Natomiast mundurowi promowali wśród uczestników kampanię „Z młodym kierowcą w drodze po...

Policjanci z Myszkowa przeprowadzili w Gimnazjum nr 3 egzamin na kartę motorowerową. Młodzież sprawdzała swoje umiejętności praktyczne z zakresu ruchu drogowego. Natomiast mundurowi promowali wśród uczestników kampanię „Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie”.

W środę na terenie Gimnazjum nr 3 w Myszkowie odbyły się egzaminy praktyczne na kartę motorowerową, który przeprowadzili policjanci z myszkowskiej drogówki. W egzaminie uczestniczyło 40 uczniów z Gimnazjum nr 1, 2 oraz 3. W trakcie spotkania funkcjonariusze omówili podstawowe zasady bezpiecznego zachowania na drodze. Zwrócili też uwagę uczestników na zagrożenia w ruchu drogowym z jakimi mogą się spotkać nie znając przepisów i nie posiadając praktycznych umiejętności. Mundurowi promowali również wśród przyszłych kierowców czterech kółek, kampanię „Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie”.  

Powrót na górę strony