Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

Działania drogówki - "Stan Techniczny".

Myszkowscy policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Stan techniczny”. Celem akcji było eliminowanie z ruchu niesprawnych technicznie pojazdów i uświadamianie kierującym, jakie znaczenie dla bezpieczeństwa ma stan samochodu,

Myszkowscy policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Stan techniczny”. Celem akcji było eliminowanie z ruchu niesprawnych technicznie pojazdów i uświadamianie kierującym, jakie znaczenie dla bezpieczeństwa ma stan samochodu, którym poruszają się po drogach. W trakcie działań mundurowi zwracali też szczególą uwagę na młodych kierowców, realizujac założenia kampanii  "Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie". 

Działania myszkowskiej drogówki prowadzone były wczoraj przez cały dzień, na drogach wojewódzkich, charakteryzujących się dużym natężeniem ruchu. Stróże prawa podczas kontroli pojazdów w głównej mierze skupiali się na ujawnianiu nieprawidłowości w zakresie ich stanu technicznego. W efekcie mundurowi skontrolowali blisko 50 samochodów z czego, aż 10 okazało się niesprawnych. Nie obeszło się rownież bez mandatów oraz zatrzymań dowodów rejestracyjnych. Policjanci ruchu drogowego już zapowiadają, że tego typu działania prowadzone będą znacznie częściej, gdyż sprawny samochód znacznie poprawia bezpieczeństwo kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego.   W trakcie działań mundurowi zwracali też szczególą uwagę na młodych kierowców, realizujac założenia kampanii  "Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie".  

Powrót na górę strony