2013 - ROK PIESZEGO

Inauguracja roku szkolnego

Myszkowscy policjanci biorą udział w działaniach „Bezpieczna droga do szkoły”. W ramach akcji mundurowi uczestniczyli dzisiaj w rozpoczęciu roku szkolnego w Zespole Szkół Publicznych nr 4 w Myszkowie. Stróże prawa przypomnieli najmłodszym uczniom...

Myszkowscy policjanci biorą udział w działaniach „Bezpieczna droga do szkoły”. W ramach akcji mundurowi uczestniczyli dzisiaj w rozpoczęciu roku szkolnego w Zespole Szkół Publicznych nr 4 w Myszkowie. Stróże prawa przypomnieli najmłodszym uczniom, ich rodzicom i nauczycielom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. 

To pierwsze spotkanie w tym roku szkolnym myszkowskich policjantów z uczniami najmłodszych klas. Inauguracja roku szkolnego 2013/2014 była doskonałą okazją do przekazania dzieciom podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Podczas specjalnej prelekcji funkcjonariusz ruchu drogowego asp. Sebastian Kozioł omówił ogólne zasady bezpieczeństwa pieszych i pasażerów samochodów osobowych, przypominając jednocześnie o obowiązku zapinania pasów. Funkcjonariusz apelował również do rodziców, którzy są dla swych dzieci pierwszymi i najważniejszymi instruktorami ruchu drogowego, aby ich zachowanie na drodze było dla dzieci przykładem i wzorem do naśladowania.

 

Powrót na górę strony