2012 - ROK PIESZEGO

O bezpieczeństwie z przedszkolakami

Ponad 100 przedszkolaków z gminy Koziegłowy, poznało zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Edukacyjne spotkania z maluchami, odbyły się w ramach prowadzonej przez myszkowskich policjantów akcji: „Ostrożny i przezorny pieszy – w drodze po bezpiecze

Ponad 100 przedszkolaków z gminy Koziegłowy, poznało zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Edukacyjne spotkania z maluchami, odbyły się w ramach prowadzonej przez myszkowskich policjantów akcji: „Ostrożny i przezorny pieszy – w drodze po bezpieczeństwo”.

W minionym tygodniu policjanci odwiedzili dzieci w przedszkolu w: Pińczycach, Koziegłowach oraz Starej Hucie. Ponad 100 przedszkolaków miało okazję spotkać się ze stróżami prawa i poznać zasady bezpieczeństwa. Podczas wizyty funkcjonariusze uczyli maluchy min. jak należy prawidłowo poruszać się po drodze, aby bez problemów dotrzeć do przedszkola. Mundurowi zachęcali ich również do noszenia elementów odblaskowych na ubraniach, zwłaszcza teraz jesienią. Podsumowaniem zajęć był lekcja bezpieczeństwa ze Spongebobem. Uczestnicy prelekcji byli bardzo aktywni i prawidłowo odpowiadali na pytania funkcjonariuszy oraz Spongeboba. Na zakończenie były pamiątkowe zdjęcia.  

Powrót na górę strony