2012 - ROK PIESZEGO

Działania "Kontrola drogowa - Piesi"

Myszkowscy policjanci w ramach kampanii „Ostrożny i przezorny pieszy – w drodze po bezpieczeństwo” przeprowadzili działania „Kontrola Drogowa – Piesi”. I tym razem nie obeszło się bez mandatów i pouczeń wobec niechronionych uczestników ruchu

Myszkowscy policjanci w ramach kampanii „Ostrożny i przezorny pieszy – w drodze po bezpieczeństwo” przeprowadzili działania „Kontrola Drogowa – Piesi”. I tym razem nie obeszło się bez mandatów i pouczeń wobec niechronionych uczestników ruchu, którzy nie przestrzegali obowiązujących przepisów drogowych.


Wczoraj myszkowscy policjanci prowadzili dwugodzinne działania „Kontrola Drogowa – Piesi”. Podczas akcji stróże prawa przede wszystkim obserwowali i reagowali na wykroczenia popełniane przez pieszych. W efekcie kilku z nich zostało ukaranych mandatami, za przechodzenie w miejscach niedozwolonych. Kilku też mundurowi musieli pouczyć. Okazuje się, że wbrew temu, co głosi hasło kampanii, nie wszyscy piesi przestrzegają obowiązujące ich przepisy, stwarzając tym samym zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego.
 

Powrót na górę strony